Reference

Pokaždé, když slyším vyslovit "Afrika", se mi vybaví nezapomenutelné dny strávené na farmě Morgenzon u mého kamaráda pana Bohumila Málka. A to nejen, že poskočí moje srdce lovce, když si vzpomenu na množství nádherných kusů zvěře a krásné lovecké zážitky, ale úžasná příroda farmy, perfektní zázemí a příjemní lidé. To vše je spojeno do neopakovatelných zážitků, které jsem tam prožil. Dalším nezapomenutelným okamžikem pro mě - rybáře z Moravy, bylo rybaření na Indickém oceánu v oblasti Sodwany, když se mi podařilo chytit a nafotit 2,5m žraloka. Tato destinace mě tak uchvátila, že jsem farmu pana Bohumila Málka v následujícím roce navštívil znovu a určitě se tam ještě vrátím.

Josef Kristek

V září 2007 jsme se poprve zúčasnili desetidenní lovecké dovolené na farmě MAHLALELA v Jihoafrické republice. Chtěli bychom touto cestou upřímně velmi poděkovat za opravdu nezapomenutelné zážitky jak z lovu tak i z ostatního doprovodného programu. Tento pobyt můžeme všem doporučit, jak lovcům tak i nelovcům, nádherná příroda, zvěř,atmosféra, a hlavně příjemní lidé, kteří se o nás starali opravdu na výbornou. Skvělé ubytování, jídlo, služby, spokojenost v každém směru. Díky profesionálnímu přístupu jsme prožili dovolenou, která mnohonásobně předčila naše očekávání a to ve všech směrech Naše nadšení z této země je tak silné, že jsme pobyt opakovalii i v roce 2009 a 2011a vždy se budeme rádi vracet.

František Konšel

PILESKO Křenůvky

V říjnu 2013 jsme strávili nezapomenutelných deset dní v Jižní Africe na farmě Morgenzon pana Bohumila Málka.Chtěli bychom Vám poděkovat za bezchybný průběh cesty, stoprocentní organizaci, dokonalé ubytování, fantastické jídlo a profesionální služby. Nejsme zrovna příznivci lovu ale to ničenu nebránilo. Okusili jsme krásu Jižní Afriky plnými doušky. Každý den byl pro nás připravený bezchybný program jako fotosafari, Zulu vesnice, jezero Joziny, místní trhy nebo třeba potápění v Sodwaně. Tímto by jsme to chtěli doporučit úplně všem a hlavně nelovcům - maximálně jsme si to užili. Děkujeme za příležitost poznat Afriku jinak.


Veronika Joklová a Radek Lukeš

PILA VALŠOV

V druhé půlce března roku 2014 v Africe začal podzim a my jsme zde - konkrétně v oblasti kmene Zulu tzv. Zululandu - na pozvání pana Málka strávili 6 úžasných loveckých dní na farmě Marka Dedekinda. Zde jsme prožili neuvěřitelné zážitky s tamní zvěří a překrásnou přírodou. Jelikož jsme byli všichni myslivci a díky přízni tamních bohů lovu, podařilo se nám slovit kapitální samčí kusy. Děkujeme za úžasnou dobu strávenou na této farmě v Jižní Africe a také chceme poděkovat za péči, kterou nám tam všichni věnovali.

Zdeněk Plesník

Chcete poznat JAR i mimo lovecké farmy?