Reference

Reference poskytl: Jan Vladík janvladik@seznam.czTelefon: +420 516 432 791

V listopadu 2013 jsme se zúčastnili desetidenní lovecké dovolené na farmě MAHLALELA v Jižní Africe. Tuto dovolenou můžeme všem lovcům i nelovcům jen doporučit!!! Nádherné prostředí , milí a ochotní lidé, luxusní stravování i ubytování, každodenní vyjížďky za zvěří i lovecké úspěchy - to vše dělalo náš pobyt nezapomenutelným. Na své si zde přijdou nejen lovci, kteří mají k dispizici odborný team lidí, skládající se z profesionálního lovce a stopaře, ale i jejich doprovod.  Také velmi doporučujeme absolvovat 2-denní výlet do St. Lucie spojený s pozorováním hrochů a krokodýlů ve volné krajině a hlavně rybařením v oceánu, který byl pro nás obrovským zážitkem. Dovolená na farmě MAHLALELA se nám všem velmi líbila a byla pro nás velkým a nezapomenutelným dobrodružstvím. Doufáme, že se sem brzy znovu vrátíme.

Reference poskytl: Jiří Minář jirka.minar@seznam.czTelefon: +420 516 419 970

V červenci 2013 jsem navštívil po nabídce pana Bohumila Málka loveckou farmu MORGENZON v Jihoafrické Republice. Měl jsem trochu obavu z toho, jestli jako začínající myslivec a lovec všechno zvládnu. Ale hned po příjezdu jsem byl úplně ohromen! Nádherná příroda, všude plno zvěře, úžasní a příjemní lidé a pro lovce nezapomenutelné lovecké zážitky. V Africe jsem strávil 11 dní a mohu říci,že nic podobného jsem ještě nezažil! Krásné ubytování, perfektní servis od jídla až po loveckého průvodce či stopaře, na které se mohu vždy ve všem plně spolehnout. Tato dovolená však není jen pro lovecké hosty, ale mohou ji absolvovat i nelovci, nebo i celé rodiny. Vždy je pro ně připraven pestrý program a nezapomenutelné zážitky z exotické přírody Jižní Afriky. Dovolenou na farmě MORGENZON mohu všem jen doporučit. Africká příroda mě tak oslovila, že již dnes plánuji další návštěvu tohoto krásného koutu světa.

Reference poskytl: František Konšel pilesko@seznam.cz Telefon: +420 582 357 804

V září 2007 jsme se poprve zúčasnili desetidenní lovecké dovolené na farmě MAHLALELA v Jihoafrické republice. Chtěli bychom touto cestou upřímně velmi poděkovat za opravdu nezapomenutelné zážitky jak z lovu tak i z ostatního doprovodného programu. Tento pobyt můžeme všem doporučit, jak lovcům tak i nelovcům, nádherná příroda, zvěř,atmosféra, a hlavně příjemní lidé, kteří se o nás starali opravdu na výbornou. Skvělé ubytování, jídlo, služby, spokojenost v každém směru. Díky profesionálnímu přístupu jsme prožili dovolenou, která mnohonásobně předčila naše očekávání a to ve všech směrech Naše nadšení z této země je tak silné, že jsme pobyt opakovalii i v roce 2009 a 2011a vždy se budeme rádi vracet.

Reference poskytli: Ivana Jančarová a Petr Tofl   golftepla@seznam.cz     Telefon: +420 776 117 744

Já a můj přítel Petr žijeme v Karlovarském kraji na samotě u lesa. Stále hodně cestujeme a vždy s pocitem, že neexistuje žádné kouzelnější místo, se domů rádi vracíme. Ovšem to bylo. Dnes už je to minulost, ptáte se proč ? ……navštívili jsme Jižní Afriku ! A ZTRATILI TU SRDCE :-)

Všem bych Vám přála ta úžasná rána s pomletou a ..přetláčanou.. kávou na terase, s výhledem na stáda zeber a pakoňů na farmě Boba Málka - Morgenzon. Celé dny na lovu, které končí při západu slunce, se skleničkou skvělého místního vína a při čekání na správně propečené steaky…hmmm…už jen ta představa.

Jsem lovec, ne rybář, ovšem rybolov na Indickém oceánu byl pro mě nezapomenutelný zážitek. Když jsem vytahovala šestý kus makrely královské, všichni na palubě už se smáli mému výrazu v obličeji ,,Šťastné nadšené dítě“.

Máte pocit, že Vám v životě něco chybí a chcete změnu ? Zkuste farmu MORGENSON v Zululandu v Jihoafrické republice a nebudete litovat!

 

Ivana Jančarová a Petr Tofl
prezidentka a manažer Golfklubu Klášter Teplá

Reference poskytl:   Radek Lukeš     pila.valsov@seznam.cz           Telefon: +420 725 429 517

V říjnu 2013 jsme strávili nezapomenutelných deset dní v Jižní Africe na farmě Morgenzon pana Bohumila Málka.Chtěli bychom Vám poděkovat za bezchybný průběh cesty, stoprocentní organizaci, dokonalé ubytování, fantastické jídlo a profesionální služby. Nejsme zrovna příznivci lovu ale to ničenu nebránilo. Okusili jsme krásu Jižní Afriky plnými doušky. Každý den byl pro nás připravený bezchybný program jako fotosafari, Zulu vesnice, jezero Joziny, místní trhy nebo třeba potápění v Sodwaně. Tímto by jsme to chtěli doporučit úplně všem a hlavně nelovcům - maximálně jsme si to užili.

Děkujeme za příležitost poznat Afriku jinak.

Veronika Joklová a Radek Lukeš

Reference poskytl: Josef Kristek

Pokaždé, když slyším vyslovit "Afrika", se mi vybaví nezapomenutelné dny strávené na farmě Morgenzon u mého kamaráda pana Bohumila Málka. A to nejen, že poskočí moje srdce lovce, když si vzpomenu na množství nádherných kusů zvěře a krásné lovecké zážitky, ale úžasná příroda farmy, perfektní zázemí a příjemní lidé. To vše je spojeno do neopakovatelných zážitků, které jsem tam prožil. Dalším nezapomenutelným okamžikem pro mě - rybáře z Moravy, bylo rybaření na Indickém oceánu v oblasti Sodwany, když se mi podařilo chytit a nafotit 2,5m žraloka. Tato destinace mě tak uchvátila, že jsem farmu pana Bohumila Málka v následujícím roce navštívil znovu a určitě se tam ještě vrátím.

Děkuji.

Josef Kristek

Reference poskytl:   Zdeněk Plesník    zdenek.plesnik1@seznam.cz       Telefon: +420 702 016 940

V druhé půlce března roku 2014 v Africe začal podzim a my jsme zde - konkrétně v oblasti kmene Zulu tzv. Zululandu - na pozvání pana Málka strávili 6 úžasných loveckých dní na farmě Marka Dedekinda. Zde jsme prožili neuvěřitelné zážitky s tamní zvěří a překrásnou přírodou. Jelikož jsme byli všichni myslivci a díky přízni tamních bohů lovu, podařilo se nám slovit kapitální samčí kusy. Děkujeme za úžasnou dobu strávenou na této farmě v Jižní Africe a také chceme poděkovat za péči, kterou nám tam všichni věnovali.